High League 2. Już na początku lutego kibice freakowych walk MMA będą mieć kolejną ucztę. Federacja, której twarzą jest Malik Montana, ponownie zapewniła kibicom sporą ilość znanych internetowych celebrytów, którzy zapewne na trybuny, jak również przed laptopy i telewizory przyciągną masę kibiców. Organizatorzy wprowadzili bardzo ciekawą formułę, którą na polski rynek wprowadziła pierwszy raz federacja walk na gołe pięści WOTORE .

Mailk Montana na pierwszej konferencji prasowej promującej High League 2 ogłosił, że na gali odbędzie się ośmioosobowy turniej influencerów. Zwycięzca całego turnieju ma zgarnąć czek o wartości pół miliona złotych. Zapowiadają się więc ogromne emocje i kapitalne pojedynki. Zawodnicy, którzy dotrą do finału, będą musieli na jednej gali stoczyć łącznie trzy walki. To bardzo poważne wyzwanie dla celebrytów, którzy od niedawna zaczęli uprawiać ten sport.
High League. Turniej, którego zwycięzca zgarnie pół miliona złotych!
Losowanie par odbędzie się podczas ceremonii ważenia, tak więc zawodnicy praktycznie na dobę przed galą poznają swoich ewentualnych przeciwników, jeśli wygrają zaplanowane walki. Formuła wydaje się niezwykle ciekawa i może bardzo przypaść do gustu wszystkim kibicom. Zdecydowanie uatrakcyjni ona całą galę i doda sporo emocji. Oczywiście turniej nie będzie dla wszystkich, tylko cztery pary przystąpią do batalii o okrągłe pół miliona złotych.
Kibice na pewno nie będą narzekać na brak emocji. Walką wieczoru będzie starcie legendy e-sportu Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, i słynnego youtubera-kulturysty, Michała „Owcy” Owczarzaka. To starcie odbędzie się na zasadach pięściarskich, jednak zawodnicy stoczą pojedynek w rękawicach przeznaczonych do MMA. Druga walka wieczoru również rozgrzeje Internet, ponieważ w oktagonie zobaczymy dwie słynne gwiazdki świata mediów społecznościowych: Lexy Chaplin i Agatę „Fagatę” Fąk. Lexy na konferencji prasowej przyznała, że bardzo się cieszy z powrotu do klatki, ponieważ zależy jej na tym, by po porażce z Natsu odnieść zwycięstwo.