Floyd Mayweather uwielbia życie w luksusie. Właśnie pochwalił się kolekcją swoich… drapaczy chmur. Aż trudno w nią uwierzyć.

Legenda boksu na emeryturę oficjalnie przeszła w 2017 roku. Wtedy Floyd Mayweather Jr wyznał, że w trakcie swojej zawodowej kariery zarobił okrągły miliard dolarów.

Jak się okazuje, pieniądze inwestował m.in. w nieruchomości. Konkretnie: w drapacze chmur. – U mnie wszystko w porządku. Floyd ma się dobrze, bo dokonał wielu mądrych inwestycji – mówi Mayweather dla WBC.

Chwali się swoimi własnościami: – Mam dziewięć drapaczy chmur. Jeden z budynków, które posiadam, to najwyższy budynek komercyjny w USA – opisuje legenda sportów walki.

Tym budynkiem jest One Vanderbilt. To 93-piętrowy wieżowiec w dzielnicy Midtown Manhattan w Nowym Jorku. Maywaether ma udziały w drapaczu chmur, który został oddany w 2020 roku po trzech latach budowy. Ta inwestycja ma zarobić kolejny… miliard dolarów.

Jak opisuje „The Sun”, Mayweather zainwestował nie tylko w drapacze chmur. Ma też domy w Las Vegas i Los Angeles, w tym wartą 19 mln funtów rezydencję w Beverly Hills.

W „kolekcji” posiada też klub ze striptizem, linię odzieżową, samochody wartości ponad 20 mln funtów, prywatny samolot i kilka zegarków. Jeden z nich kosztuje 16 mln funtów.