Jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek MMA w Polsce, Ewelina Woźniak, podpisała kontrakt z organizacją Brave FC. 28-latka kolejny pojedynek stoczy już 25 września w Koninie.

Miło mi poinformować, że oficjalnie zostałam zawodniczką BRAVE Combat Federation! Do tej pory nie byłam związana kontraktem z żadną organizacją MMA. Jednak odtąd z dumą będę reprezentować Brave CF oraz Królestwo Bahrajnu” – oznajmiła na Facebooku Ewelina Woźniak. 
Cel zawodniczki pochodzącej z Trzemeszna nie zmienia się. Nadal jest nim angaż w UFC. Drogą do marzeń wiedzie przez prężnie rozwijającą się organizację z Azji, która 25 września zorganizuje pierwszą galę w Polsce. 
Najbliższą rywalką Eweliny Woźniak będzie Samin Kamal Beik z Włoch. Zawodniczka z Florencji w zawodowej karierze wygrała pięć z ośmiu pojedynków, a w Koninie stoczy drugą walkę dla Brave CF. W debiucie pokonała przed czasem Manjit Kolekar.
Woźniak dwie ostatnie walki stoczyła dla czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA i pokonała bardziej doświadczoną Magdalenę Sormową oraz Elizabeth Rozdriguez. Wojowniczka trenująca w Czerwonym Smoku Poznań jest niepokonana w profesjonalnej karierze. W 2019 roku zdobyła mistrzowski pas Contenders w wadze słomkowej.