Lawrence Okolie po zwycięstwie nad Krzysztofem Głowackim zdradził, że kilka lat temu Eddie Hearn złożył mu pewną obietnicę. Sprawa właśnie została załatwiona, czym Brytyjczyk był mocno zaskoczony.

20 marca został wyłoniony nowy mistrz świata WBC w kategorii junior ciężkiej. Lawrence Okolie znokautował Krzysztofa Głowackiego i to on dzisiaj jest posiadaczem cennego pasa. Po walce zdradził, że motywowała go pewna obietnica złożona przez promotora.

– Przez całą walkę myślałem tylko o jednym. Cztery lata temu Eddie Hearn zobaczył chłopca z Hackney i powiedział mu: jeśli zostaniesz mistrzem świata, dam ci złotego Rolexa Sky-Dwellera. Od tamtej pory bez przerwy o tym myślałem – przyznał pięściarz.
Eddie Hearn dotrzymał słowa. Swojego podopiecznego odwiedził w minioną sobotę na gali w londyńskiej dzielnicy Hackney Wick, na której Okolie był gościem. Promotor miał ze sobą niewielki pakunek.

Po rozpakowaniu okazało się, że to obiecany Rolex. Dokładnie ten, o którym była mowa, czyli złoty Sky-Dweller. Mistrz świata nie krył zaskoczenia, a jednocześnie wielkiej radości.