Wedle nieoficjalnych doniesień, trzej zawodnicy musieli opuścić TUF 31, aby zrobić miejsce dla kompanów Conora McGregora.

Notorious wcieli się w rolę trenera, stając naprzeciwko Michaela Chandlera. Irlandczyk i Amerykanin poprowadzą zawodników kategorii lekkiej i koguciej.

Ledwie jednak Notorious pojawił się w Las Vegas, a na światło dzienne wyszły pewne kontrowersje w dobrze uczestników programu. Jak bowiem doniósł menadżer Daniel Rubenstein, Ken Cross, Mitch Ramirez i Brandon Jenkins zostali wycofani z udziału w TUF 31, aby? zrobić miejsce dla trzech kompanów Conora McGregora!Doniesienia te potwierdził dziennikarz Nolan King.

? Ledwie zaczął się TUF 31, a już wydaje się nieprzyjemnym doświadczeniem dla niektórych ze zwerbowanych zawodników ? napisał. ? Po ponad tygodniowej izolacji w oddzielnych pokojach hotelowych niektórzy zawodnicy zostali poinformowani, że ostatecznie nie wezmą udziału w programie.Jacy konkretnie zawodnicy mieli wejść za wymienioną wyżej trójkę, nie do końca na ten moment wiadomo.

Nagrywanie programu potrwa kilka tygodni. Pierwszy odcinek TUF 31 zostanie wyemitowany 31 maja. Ostatni w sierpniu. Na koniec sezonu Conor McGregor i Michael Chandler rywalizację trenerską w programie przeniosą do oktagonu, by tam przejść do bitewnych czynów.Irlandczyk nie był widziany w akcji od lipca 2021 roku, gdy w trzecim starciu z Dustinem Poirierem doznał złamania nogi. Rehabilitacja potrwała znacznie dłużej, niż pierwotnie zakładano. W międzyczasie Conor realizował się też na wielkim ekranie.