W drugiej najważniejszej walce gali KSW 63 brązowy medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, przywita w okrągłej klatce KSW jednego z najlepszych zawodników wagi średniej w Polsce, Pawła Pawlaka. W sieci pojawiła się zapowiedź tego starcia.

– Bardzo dobry zawodnik, z bardzo dobrym rekordem i przede wszystkim dobrze się bije. To jest kolejne wyzwanie, na które przyszedł czas – mówi Damian Janikowski. 
Utytułowany zapaśnik jest mniej doświadczony w MMA od „Plastinho”, ale w KSW rywalizował już z czołówką kategorii średniej. Wrocławianin wygrał dwa pojedynki z rzędu – z Andreasem Gustafssonem i Jasonem Radcliffem. 
– Pawlak jest autorem jednej z najbardziej emocjonujących walk zeszłego roku. Od lat środowisko wyczekiwało jego debiutu w okrągłej klatce. Witamy w KSW – powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji. 
– Pokażę, że jestem dużo lepszy od niego. Pokażę prawdziwe MMA, które tak naprawdę trenuję od 18 lat – zapowiada Paweł Pawlak. „Plastinho” jest niepokonany od niemal trzech lat i do KSW wchodzi jako mistrz Babilon MMA. 32-latek z Łodzi w latach 2014-2015 walczył w UFC.