Daniel Cormier, były mistrz UFC, jest zdania, że dla Conora McGregora zestawienie z Tonym Fergusonem byłoby dobre na powrót do klatki po długiej przerwie od startów.Conor McGregor od dawna zapowiada powrót do klatki po kontuzji, której doznał w walce z Poirierem, ale cały czas oficjalnie nie wiadomo, kiedy faktycznie pojawi się w UFC. Mówi się jednak o tym, że w roku 2023 Conor wyjdzie ponownie do walki. Niedawno pojawiły się informacje, że Conor może zostać trenerem w programie The Ultimate Fighter i będzie w nim rywalizował z Tonym Fergusonem, z którym ostatecznie zawalczy w klatce. Takie rozwiązanie zdaniem Daniela Cormiera byłoby idealne. W programie DC & RC Cormier powiedział:

-,,Jestem jak najbardziej za tym. Będzie fajnie móc zobaczyć Tony?ego Fergusona z Conorem McGregorem. Oni zrobią w programie dobre show. To jest też zestawienie i walka, którą Conor może wygrać po powrocie do klatki.”

Conor McGregor nie walczył od czerwca 2021 roku, a w ciągu ostatnich sześciu lat stoczył cztery walki w MMA i tylko jedną wygrał.Tony Ferguson jest po pięciu przegranych z rzędu. W ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Nate?a Diaza.