Michael Chandler liczy na to, że jego pojedynek z Conorem McGregorem zostanie stoczony w kategorii półśredniej, a nie w lekkiej.Kilka dni temu Dana White, szef UFC, zapowiedział, że walka Conora McGregora z Michaelem Chandlerem ma się odbyć w kategorii lekkiej. Chandlerowi taki pomysł się nie podoba, o czym powiedział w relacji na Instagramie.

-,,Słyszałem, że Dana mówił coś o wadze lekkiej. Nie jestem teraz nawet blisko 155 funtów. Nie lubię mówić o tym, ile wagi tnę do walki, ale bardzo chciałbym zawalczyć z Conorem w kategorii półśredniej. Wydaje mi się, że Conor również tego chciał i moim zdaniem ma to sens. Niech to będzie 170 funtów. Ostatecznie jednak to nie ja o tym decyduję. Zobaczymy, jak to wszystko się ułoży.”

Na razie cały czas nie wiadomo kiedy ostatecznie dojdzie do pojedynku McGregora z Chandlerem. Panowie najpierw spotkają się w programie The Ultimate Fighter, w którym będą trenerami.Michael Chandler to były mistrz Bellatora i były pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC. W ostatnim boju dla UFC został pobity przez Dustina Poiriera. Wcześniej Michael pokonał Tony?ego Fergusona i przegrał z Justinem Gaethje. Przed tym starciem Chandlera pokonał Charles Oliveira w walce o pas. Debiutują w UFC Chandler znokautował Dana Hookera.