Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala Bellator 291 w Dublinie. W karcie walk pojawi się dwóch naszych reprezentantów. Piotr Niedzielski oraz Maciej Różański stoczą swoją drugą walkę w czołowej organizacji na świecie.

W main evencie zobaczymy walkę o pas w kategorii półśredniej. Niepokonany Yaroslav Amosov (26-0) zmierzy się z zapaśnikiem Loganem Storley?em (14-1). Amerykanin w ostatniej walce pokonał na punkty Michaela Page?a.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy Pedro Carvalho (13-6), który co ciekawe przegrał nie tak dawno ze wspomnianym Piotrem Niedzielskim. Portugalczyk skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem UFC ? Jeremy Kennedy (18-3).

Już w sobotę Piotr Niedzielski oraz Maciej Różański stoczą drugą walkę w organizacji Bellator. Polacy pojawią się w wstępnej karcie, która będzie transmitowana na żywo na YouTubie organizacji. Karta wstępna zaczyna się od godziny 17:30, a główna karta od 22:00.

Podopieczny Piotra Bagińskiego zmierzy się z zawodnikiem publiczności ? Karlem Moore (10-2). Irlandczyk do startów w MMA wrócił w poprzednim roku po dłuższej przerwie. Różański swój debiut odnotował w maju poprzedniego roku, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Lee Chadwicka.Niedzielski również podejmie zawodnika lokalnego ? Richie Smullena (9-2-1). Reprezentant Czerwonego Smoka debiut w Bellatorze zaliczył w Paryżu, kiedy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Pedro Carvalho. Piotr aktualnie może popisać się passą dziewięciu zwycięstw z rzędu.