O takim potencjalnym rewanżu mówiło się już po walce, ale czy jest to realne? Drugie starcie Kamil Łaszczyk kontra Amadeusz Roślik ? mogłoby wzbudzić zainteresowanie, ale czy duże? Ciężko powiedzieć. Mateusz Borek menadżer ?Szczurka? w rozmowie z kanałem ?Koloseum? został zapytany o kolejne starcie Kamila w freakowej organizacji.

-,,Jeśli chodzi o MMA to pewnie, że chciałbym rewanżu. Myślę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, tylko nie wiem, czy w MMA. Ogólnie uważam, że moglibyśmy go na sali zatrudnić jako mopa do wycierania podłogi. No całą walkę wycierałem nim podłogę jak szmatą. On ma świadomość, że w rewanżu wydarzyłoby się to ponownie. Myślę, że będzie unikał MMA jak diabeł święconej wody.”

Mateusz Borek menadżer Kamila Łaszczyka został zapytany o drugą potencjalną walkę ?Szczurka? w freakowej organizacji. Mowa oczywiście o potencjalnym rewanżu z podopiecznym Mirosława Oknińskiego.

-,,Myślę, że wcześniej czy później z Rafałem znowu usiądziemy, podamy sobie ręce i Kamila jeszcze zobaczymy w federacji freakowej. Remach. My chcieliśmy w K-1, ale to jest raczej nie możliwe. Czyli Amadeusz zgodzi się na rewanż, ale tylko na zasadach MMA. Sam wiesz, ludzie kochają rewanże.”