Doświadczony i legendarny Badr Hari stoczy swój następny pojedynek w największej organizacji kick-boxingu na świecie. Marokańczyk już dziewiątego września na 88 edycji skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem KSW ? Jamesem McSweeney?em. Wspomnianą walkę ogłoszono na wczorajszym evencie w Niemczech.

?The Hammer? w KSW stoczył trzy pojedynki ? z czego tylko raz wyszedł zwycięsko. Miało to miejsce w Anglii, gdy po dwóch minutach i 13-sekundach poddał Marcina Różalskiego. Brytyjczyk w największej organizacji w naszym kraju walczył również z Karolem Bedorfem oraz Thiago Silvą. Warto przypomnieć, że 42-latek w Dublinie miał zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim ? ostatecznie walka została odwołana.

James ma za sobą jedną walkę w organizacji Glory. Miało to miejsce w październiku 2021 roku, gdy w drugiej rundzie musiał uznać wyższość Gokhana Saki.

Badr Hari dokładnie dziewiątego września stoczy swój kolejny pojedynek w Glory. Marokańczyk na 88 edycji skrzyżuje rękawice z weteranem Jamesem McSweeney?em.

Hari ostatni pojedynek odnotował pod koniec poprzedniego roku, gdy przegrał na punkty z Alistairem Overeemem. Holender wpadł na dopingu, więc zmieniono wynik na NC (walka nieodbyta). Wcześniej Badr dwukrotnie skrzyżował rękawice z naszym reprezentantem Arkadiuszem Wrzoskiem.