Badr Hari wraca do ringu i to już niedługo ! Wojownik ten urodził się i mieszka w Amsterdamie. Jego rodzice pochodzą z marokańskiej Kenitry. W wieku 7 lat zaczął trenować kick-boxing. W 2000 roku przyłączył się do renomowanego Chakuriki Gym, gdzie rozwijał swoje umiejętności pod okiem Thoma Harincka (byłego trenera Petera Aertsa). Szybko zdobył opinię jednego z najbardziej utalentowanych holenderskich kick-boxerów młodego pokolenia. Harinck stwierdził nawet, że Hari ma więcej talentu niż Aerts i Branko Cikatić razem wzięci.
Badr Hari ma także bogatą przeszłość kryminalną bowiem został nawet aresztowany w Casablance za napaść na kelnera i pobicie klienta w jednym z luksusowych hoteli w Marrakeszu. Mistrz K-1 w wadze ciężkiej z kwietnia 2007 roku złamał nos mężczyźnie, który prawdopodobnie stanął w obronie pracownika. Hari został zatrzymany na lotnisku w Maroku, po tym jak wrócił z podróży z Brukseli.
To nie pierwszy konflikt z prawem słynnego przyjaciela Cristiano Ronaldo. 31-latek został w ubiegłym roku dwa razy oskarżony o wykroczenia. Najpierw spoliczkował recepcjonistę w hotelu w Casablance, a innym razem zaatakował kelnera, który podał mu rachunek, nim ten o niego poprosił.
Mężczyzna ma również zakaz wstępu do kilku nocnych klubów w Amsterdamie. Czy przestanie wariować i pokaże powrót godny mistrza ? Zobaczymy !