Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) nie może doczekać się następnego występu. Polak poznał szczegóły następnego pojedynku? Według doniesień holenderskiego dziennikarza Lars van Soest ? nasz reprezentant w marcu stanie przed natychmiastowym rewanżem z Badrem Harim (106-16, 92 KO).

Do ich pierwszego starcia doszło na początku września w Rotterdamie. Polak sprawił wielką niespodziankę nokautując legendarnego zawodnika z Maroka. Do czasu nokautu Wrzosek przeżywał ciężkie chwile. Arkadiusz trzykrotnie lądował na deski, lecz wstawał i walczył do samego końca. Wyprowadzone wysokie kopnięcie idealnie w punkt ? i mamy po wszystkim

Jak podaje Lars van Soest już dziewiętnastego marca dojdzie do rewanżowego starcia Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO) z Badrem Harim (106-16, 92 KO). Gala Glory 80 ma odbyć się w belgijskim Hasselt (Trixxo Arenie ? mogąca pomieścić 16 tysięcy kibiców).

Badr tuż po walce z Wrzoskiem zapewniał, że liczy na rewanż.

Ty jesteś rozczarowany, ja jestem rozczarowany. Rezultat jest frustrujący. Ciężko jest teraz dostrzec pozytywy tej walki. Ale muszę ci powiedzieć, że wczoraj czułem się silny i gotowy. Nie bolało mnie ani przez sekundę, aż do momentu, w którym uderzyła ironia losu. Uderzam jak Badr Hari. Znów poczułem całkowitą kompletność. Wynik jest frustrujący, ale ta droga daje mi dużo odwagi. Jestem na dobrej drodze. Nie przestanę. Po pierwsze, chcę rewanżu. 

OdpowiedzPrzekaż dalej