Walkę bardzo aktywnie rozpoczął Anglik. Po jego ciosach na twarzy Odzimkowskiego pojawiła się krew. Radcliffe wypracował sobie ogromną przewagę. Starcie przeszło do parteru, gdzie Polak szukał poddania. Próba była jednak nieskuteczna. Przyjezdny kontrował coraz brutalniejszymi uderzeniami. Wojownik z Radomia coraz bardziej krwawił, a jego twarz wyglądała coraz gorzej. W końcu sędzia przerwał pojedynek i zaoszczędził Odzimkowskiemu cierpienia.

Albert Odzimkowski wcześniej stoczył w Konfrontacji Sztuk Walki dwa pojedynki i oba zakończyły się jego niepowodzeniem. 32-latek z WCA Fight Team przegrywał wcześniej z Michałem Michalskim i Christianem Eckerlinem.

Jasona Radcliffe’a fani KSW mieli okazję oglądać również dwukrotnie. Na KSW 50 Anglik zmierzył się z Antonim Chmielewskim i pokonał weterana polskiej sceny na pełnym dystansie, a podczas KSW 59 musiał uznać wyższość Damiana Janikowskiego.

„The Assassin” w karierze toczył boje m.in. na galach Bellator MMA, Cage Warriors, a także indyjskiej organizacji Super Fight League.