„Do diabła! Tak” – mówi „Żelazny Mike”.

Kto nie chciałby walczyć z Loganem Paulem? Influencer ma mnóstwo wyzwań od czasu, gdy Floyd Mayweather Jr nie zdołał go pokonać w pojedynku, do którego doszło w czerwcu tego roku (walka zakończyła się remisem ). Wśród tych, którzy chcą z nim walczyć, są byli mistrzowie UFC: Tito OrtizVitor Belfort i Anderson Silva – pisze portal bloodyelbow.com.

Z najnowszym pomysłem dla Paula wyszedł jednak… Mike Tyson. – Do diabła! Tak. Zawalczyłbym z Loganem Paulem albo jego młodszym bratem. Za 100 milionów dolarów oni są w stanie zrobić wszystko. Nie obchodzi ich, że zostaną pobici – przyznał były mistrz świata w boksie w podcaście „Hot Boxin”.

55-letni Tyson podkreślił, że zamierza kontynuować karierę pięściarską (mowa o walkach pokazowych) po konfrontacji z Royem Jonesem Jr w listopadzie ubiegłego roku.

W ostatnim czasie głośno było o pojedynku w ringu pomiędzy Paulem i Andersonem Silvą. Obie strony nie doszły jednak do porozumienia i wydaje się, że temat upadł.

Logan Paul to popularny amerykański youtuber i aktor. Ma 26 lat. W listopadzie 2019 r. zadebiutował w zawodowym ringu, jego przeciwnikiem był Olajide Olatunji. Paul przegrał po 6 rundach niejednogłośną decyzją sędziowską. W czerwcu 2021 r. zremisował natomiast z samym Floydem Mayweatherem Jr.