W klatce zaprezentują się zawodnicy znani z poprzednich edycji, tacy jak: Kacper Dembek, Filip Kamysz, Krzysztof Zaradny czy Przemysław Opalach. Kartę walk ponadto uzupełnili już tacy uznani i doświadczeni zawodnicy jak Rafał Błachuta (11-9) czy Łukasz Sajewski (14-6). I to właśnie ?Wookie? wystąpi w walce wieczoru, gdzie zmierzy się z pochodzącym z Brazylii Kerkerem Silvą (5-4)

Dla zawodnika Mighty Bulls Gdynia będzie to powrót po dłuższej przerwie od startów (ostatni pojedynek stoczony w lutym 2020 roku) i zarazem świetna okazja, by przypomnieć o swojej osobie polskim kibicom, tym bardziej, że transmisja z gali odbędzie się na sportowych antenach Polsatu.

Warto zwrócić również uwagę na występ doświadczonego Rafała Błachuty, który na swoim koncie ma występy dla takich organizacji jak: KSW, FEN czy Babilon MMA. Zawodnik z Kwidzyna zmierzy się z Oskarem Herczykiem (4-4).Na gali oprócz pojedynków w formule MMA odbędą się również walki w formule CAGE BOXING (boks w małych rękawicach w klatce). Wystąpią w nich między innymi znani z poprzednich edycji gal spod szyldu REVOLTA Kacper Dembek i Przemysław Opalach.Wszystkie bieżące informacje na temat gali REVOLTA znajdziecie w mediach społecznościowych: