Na trybunach tamtejszej hali mieli pojawić się kibice, ale rosyjska organizacja dwa dni przed imprezą postanowiła to zmienić. W wystosowanym oświadczeniu tłumaczy dlaczego.

Zdecydowaliśmy się utrzymać ACA 126 w Soczi bez widzów. Pomimo tego, że obecnie nie ma zakazów organizowania imprez masowych w tym regionie, martwimy się o naszych kibiców, opierając się na rosnących statystykach dotyczących zachorowań na COVID-19. Wspieramy administrację Krasnodaru w jego walce z rozprzestrzenianiem się zakażenia koronawirusem. Przepraszamy wszystkich fanów i mamy nadzieję, że wszystko się ustabilizuje. Każdy kto kupił bilety dostanie zwrot pieniędzy” – można przeczytać w oficjalnym komunikacie Absolute Championship Akhmat

Kibicom pozostaje wiec oglądanie transmisji z gali. Ta odbędzie się w systemie PPV. W walce wieczoru o mistrzowski pas ACA w wadze półciężkiej zmierzą się Muslim Magomiedow i Jewgienij Egemberdijew. Swoje umiejętności w klatce zaprezentują także m.in. Jewgienij Gonczarow czy Marat Balajew. ACA ma zaplanowane jeszcze dwie gale do końca wakacji – w Czeczenii oraz Krasnodarze.